Vložit inzerát

PLC PROGRAMÁTOR

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Vývoj, digitalizace a Průmysl 4.0 - taky Vám to zní povědomě? Rádi byste se přesně na něčem takovém podíleli? Tak nám dejte vědět!

Do tým konstrukce strojů momentálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici PLC programátora!

Budete se podílet na přechodu k Průmyslu 4.0.
Pomůžete nám s rozvojem průmyslového závodu.
Čeká Vás i uvedení našich nových strojů do provozu.
Spolupráce na vývoji řídícího softwaru jednoúčelových strojů a montážních linek.
Přestavba a optimalizace výrobních strojů a zařízení.
Práce s nejmodernějšími technologiemi.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oblasti elektro
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- znalost programování PLC (výhodou Siemens – Tia Portal, Beckhoff TwinCAT)
- vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo elektrotechnické vzdělání
- orientace v technické dokumentaci

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek