Vložit inzerát

INŽENÝR | AutoCAD + komunikace

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání strojírenského směru a klasická práce už tě nebaví? Umíš dobře anglicky a sezení na židli celou pracovní dobu je pro tebe nuda?

PARÁDA! Pak tu máme práci přímo pro tebe!

Do našeho skvělého týmu hledáme kolegu, který nám pomůže s technickým řešením nabídek.

Čemu se budeš věnovat:
- spolupracovat s našimi sales managery ohledně tvorby nabídek - poskytování technické podpory, komunikace se zákazníky
- tvorba technických podkladů a návrh řešení
- spolupráce na časovém harmonogramu dané zakázky
- poptávání některých komponentů
- spolupráce na kalkulaci
- předání projektu oddělení realizace
- spolupráce napříč odděleními - i ze zahraničí

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru, energetika výhodou
- AJ na dobré úrovni
- znalost AutoCAD
- komunikativní osobnost
- zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek