Vložit inzerát

OBCHODNÍ REFERENT s NJ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro středně velkou strojírenskou firmu hledáme OBCHODNÍHO REFERENTA s němčinou! Jsi to právě ty? Tak nám pošli svůj životopis!

Jak by taková práce OBCHODNÍHO REFERENTA vypadala:

- Budeš komunikovat se zákazníky z Rakouska a Německa a řešit s nimi jednotlivé výrobní zakázky (komunikace s nimi tě čeká po mailu i telefonu)
- Vykomunikovanou zakázku vždy zadáš do interního systému a začneš připravovat cenový návrh.
- Budeš se zapojovat do procesu v rámci celého zhotovení zakázky - komunikovat budeš s konstrukcí, nákupem a samozřejmě výrobou.
- Budeš kontrolovat termíny dodání.
- Pokud zakázka nebude v pořádku, čeká tě další komunikace se zákazníkem a řešení reklamací.

Pošli nám svůj životopis nebo si o více informací zavolej na 724 404 390.

Požadavky

Velmi dobrá znalost NJ
Praxe na obdobné pozici (s technickým produktem) nebo technické vzdělání
Komunikativnost, samostatnost

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 28000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek