Vložit inzerát

HR specialista | LIBEREC | až 50 000 Kč

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s personální administrativou z většího výrobního podniku? Domluvíte se anglicky? Orientujete se v SAP a umíte zpracvávat data v MS Excel? Výborně! Do HR týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici HR specialista.

Co budete mít na pozici HR SPECIALISTA na starosti?

- správa agendy nástupů a výstupů zaměstnanců, pracovních smluv a souvisejících dokumentů
- správa agendy odměňování (odměny, benefity, navyšování mezd dle platných směrnic)
- zaměstnávání cizinců, včetně vyřizování a prodlužování víz
- práce v systému SAP
- HR reporting
- správa HR směrnic

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici z větší výrobní společnosti (automotive výhodou)
- aktivní znalost AJ (min. B2)
- znalost SAP a MS Office Excel
- pečlivost, komunikativnost, spolehlivost

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek