Vložit inzerát

APLIKAČNÍ INŽENÝR | ABSOLVENT! | AUTO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vystudovaný obor strojírenský/technický/průmyslový a nevíš, kde začít?
Baví Tě technika, zvládneš 2D konstrukční program a domluvíš se anglicky?
Jsi komunikativní a baví Tě prezentovat?

Tak neprošvihni tuto jedinečnou příležitost v Brně!
- HLEDÁME APLIKAČNÍHO INŽENÝRA, který se bude podílet na tvorbě řešení pro zákazníka
- nabízíme podrobné a propracované zaškolení do problematiky
- jsme mezinárodní rostoucí společnost

A CO TĚ ČEKÁ:
- Budeš technická podpora pro obchodní zástupce (popř. zákaznický servis) v rámci technických dotazů
- Budeš hledat možnosti optimalizace přímo ve výrobě zákazníka (děláme spojovací prvky)
- Následně zpracuješ technický návrh
- Pozice je spojená s CESTOVÁNÍM PO ČR/SR - u zákazníka budeš 1-3 dny v týdnu, 2 dny v kanceláři nebo na home office
- Po zaučení se můžeš podílet na technických seminářích pro zákazníky nebo školit zákaznický servis a obchodní zástupce

Požadavky

- VŠ vzdělání strojního/technického zaměření
- AJ na úrovni B2 (komunikace s kolegy ze zahraničí)
- Schopnost čtení výkresové dokumentace
- Znalost AutoCAD
- Znalost 3D kreslících programů výhodou
- Řp. sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek