Vložit inzerát

OPERÁTOR VÝROBY | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 KČ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte práci u stabilního zaměstnavatele? Staňte se součástí velkého projektu a připojte se k nám do týmu! Kam hledáme? Do mezinárodní výrobní společnosti na Velkobítešsku!

Průměrná nástupní mzda až 33 500 Kč.
Mzda se navyšuje v závislosti na délce pracovního poměru.

Náplň práce:
- montáž a kompletace plastových dílů
- kontrola kvality vyrobených dílů
- kompletace a balení výrobků

Střídat se budete na několika pracovištích, čeká na Vás různorodá práce, žádný streotyp!

Pracovat budeš na 12ti hodinové směny (model 2-3 dny práce, 2-3 následující dny volno).

Nástup ideálně co nejdříve nebo po domluvě!

Požadavky

- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- ochota učit se novým věcem
- zodpovědnost, pečlivost
- schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, podle pracovního postupu či manuálu

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis!

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 28000 CZK do 33500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek