Vložit inzerát

MISTR VÝROBY | CHOCEŇ | 1 SMĚNA

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

POZOR HLEDÁ SE MISTR VÝROBY!

Máte zkušenosti na obdobné pozici a umíte vést lidi?

Pokud ANO, tak okamžitě reagujte a posílejte své CV!

Co bude tvá náplň práce?

- Řízení, zodpovědnost a organizace práce na vymezeném technologickém úseku
- Vedení a motivace svých podřízených včetně přípravy tréninkových plánů
- Zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce
- Kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
- Provádění pravidelných kontrol a auditů na svěřeném úseku
- Dohled a vyžadování provádění AU a TPM na strojním a pomocném zařízení

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Praxe min. 2 roky na pozici SUPERVISORA / MISTRA výroby v Automotive
- Zkušenosti s vedením pracovníků
- Znalost systémového a strukturovaného řešení problémů, spolupráce a nastavování optimalizace a standardizace procesů
- Znalosti v oblastech 5S, KAIZEN
- Zkušenosti se systémem SAP
- Angličtina výhodou

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek