Vložit inzerát

SAP SPECIALISTA|TACHOV

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro strojírenskou mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Tachově se aktuálně hledá SAP SPECIALISTA. Máte za sebou zkušenosti z obdobné pozice? Hledá se zkušený kandidát, který bude mít mimo jiné na starost a účast na rozvojových projektech firmy.

Jako SAP SPECIALISTA budete mít na starost:

- Přímou podporu uživatelů v oblasti plánování a řízení výroby/řízení materiálových toků
- Analýzu nových vývojových požadavků a spolupráce s konzultačním týmem při realizaci nových řešení v SAP
- Účast na rozvojových projektech systémů pro Warehouse Management, Manufacturing Execution, Quality Management
- Podporu a údržbu stávajících řešení a aplikací
- Zpracování dokumentace a školení uživatelů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
- Orientace ve výrobních a/nebo logistických procesech
- Základní znalost modulů PP a/nebo MM
- Práce s MS Office
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B

Velká výhoda:
- Praxe ve výrobním nebo logistickém sektoru
- Zkušenosti v oblasti podpory SAP uživatelů
- Znalost systému SAP R/4 HANA a uživatelského rozhraní FIORI

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek