Vložit inzerát

PART-TIME RECEPČNÍ S ANGLIČTINOU, PANKRÁC

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Chcete využívat angličtinu každý den? Je pro Vás prioritou práce v přátelském prostředí?
Pro našeho partnera, mezinárodní consultingovou společnost pro VIP klientelu, hledáme recepční/ho, která/ý má velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální vystupování.

Pokud máte již nějaké pracovní zkušenosti a dokážete si práci velmi dobře zorganizovat, neváhej nám zaslat CV v českém i anglickém jazyce!

A co Vás bude na pozici recepční čekat?
* Administrativní podpora týmu
* Vítání a uvádění hostů
* Organizace firemních akcí (Vánoční party, charitativní dny apod.)
* Vyřizování telefonátů, emalů, pošty
* Objednávání, přijímání kurýrů
* Rezervování a příprava konferenčních místností
* Objednávání občerstvení, kancelářských potřeb

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 4 - Pankrác
Pracovní doba: 2-3 dny, pondělí-pátek v čase 8:00 –16:30 nebo 10:00 –
18:00 (směny plánované podle časových možností a vzájemné domluvy)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Zkušenosti z recepce (i při studiu)
* Velmi dobrá znalost AJ pro interní komunikaci a externí komunikaci s klienty
* Velmi dobrá organizace práce, multitasking
* Aktivní, dynamická osobnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 150 CZK do 200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek