Vložit inzerát

Vedoucí projektu | ELEKTRO - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte nejlépe elektrotechnické vzdělání? Je vaše angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni?
Láká Vás být součástí firmy zaměřené na výrobu elektrorozvaděčů?

Hledáme kandidáty, kteří mají, ale nemusí mít zkušenosti na obdobné pozici, ale mají hlavně zájem o vedení projektů v elektro oblasti.

Na pozici vedoucího projektu bude vaší pracovní náplní:
* tvorba nabídek a kalkulací na základě požadavků od zákazníka
* každodenní komunikace se zákazníkem
* komunikace s týmem z výroby a vývoje
* samostatné vedení i příprava projektů v oblasti vývoje elektrorozvaděčů

Pokud se bojíš, že nemáš dostatečné zkušenosti s vedením projektů, tak se neboj, vše tě naučíme!

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického zaměření
* německý nebo anglický jazyk pro bezproblémovou každodenní komunikaci
* znalost práce v MS Office, zejména Excel
* komunikační a organizační dovednosti
* velká výhoda je orientace v technických výkresech a el. schématech
* předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek