Vložit inzerát

.NET VÝVOJÁŘ | C# - HOME OFFICE

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se zkušený .net vývojář!

Přidej se k nám a pracuj na vývoji interních aplikací pro Grafton a jeho pobočky po celé Evropě přímo z centra všeho dění.

Konkrétní povinnosti a zodpovědnosti:
- vývoj aplikací ve vývojovém prostředí Visual Studio
- správa svěřeného kódu v prostředí TFS
- správa technické a provozní dokumentace, komentování kódu
- odbavovaní požadavků v rámci ServiceDesk nástroje
- řešení technických problémů interních aplikací
- odpovědnost za vývoj a plynulý chod svěřené aplikace/modulu

Požadavky

- znalost platformy .NET Framework a programování v jazyku C#
- zkušenost s vývojem v C# minimálně 2 roky
- znalost T-SQL a práce s MS SQL (stored procedures, views)
- teamový hráč
- komunikativní AJ

Výhodou:
- zkušenost s vývojem frontendu v Javascriptu, CSS, HTML5
- znalost WinForms a WPF
- zkušenosti s ASP.NET MVC
- znalost GIT
- znalost práce se servisně orientovanou architekturou REST, WebAPI, WCF
- zkušenosti s Agilním vývojem.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek