Vložit inzerát

BUSINESS DEVELOPMENT | TECHNICKÝ PRODUKT | AŽ 100 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáš se o chytrou domácnost a baví tě vytváření nového businessu? Chceš si ovlivnit výši své mzdy?

Hledáme nového člena týmu, který si půjde pro výsledky!

Čeká Tě:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci svěřeného regionu
- úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
- aktivní účast na veletrzích, výstavách, zákaznických akcích
- vždy 1-2 dny v týdnu v kanceláři v Praze/3-4 dny v týdnu na cestách
- reporting nadřízenému manažerovi

Požadavky

- SŠ nebo VŠ ideálně technického nebo ekonomického směru
- angličtina na komunikativní úrovni (min. úroveň B1)
- zkušenosti na obdobné pracovní pozici s prodejem technických produktů
- výborné prezentační schopnosti
- dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word, PowerPoint)
- ŘP sk. B, ochota cestovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek