Vložit inzerát

DISPONENT | OBALOVÉ MATERIÁLY

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi čerstvě po škole a láká Tě kombinace nákupu a logistiky? Nebo už můžeš nabídnout praxi z těchto oborů? Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni? Nepotřebujeme rodilého mluvčího, bude to spíše o písemné komunikaci! Chceš být součástí projektů a různorodých činností, než jen sedět a ťukat pořád ta samá data do počítače?

HLEDÁME DISPONENTA OBALOVÝCH MATERIÁLŮ!
* Kreativitě se meze nekladou, budeš vymýšlet co nejefektivnější balení našich produktů
* Podílet se na zajištění dostatečného množství obalů
* Zjišťovat nové trendy a příležitosti obalových technologií
* Nakupovat a objednávat obaly, vyjednávat s dodavateli
* Komunikovat s logistikou, sledovat náklady, být součástí nových projektů

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* AJ na úrovni alespoň B1 (denní komunikace, spíše psaná forma)
* Znalost Excelu - tabulky, funkce, filtry

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 28000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek