Vložit inzerát

Fakturant/ka na zkrácený úvazek (až 30 000 Kč/m.)

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Máte zkušenosti s fakturami a láká Vás prostředí advokátní kanceláře? Umíte anglicky a rádi byste občas pracovali z domova? Pošlete nám svůj životopis, tato pozice je přímo pro Vás!

- vystavování faktur, nákladových faktur a evidence knihy faktur
- zpracování přijatých faktur
- komunikace s dodavateli, klienty a pobočkami v rámci regionu
- platební styk a komunikace s bankou, zadávání plateb
- práce v systému Pohoda
- příprava finančních a fakturačních podkladů
- správa pokladny
- evidence hmotného majetku, odpisy majetku a vyřazení, koordinace inventur
- spolupráce s externí účetní firmou, asitence při sestavení účetních závěrek a daňových přiznání
- reporting do zahraničí

Nástup: ihned
Spolupráce: pracovní smlouva/DPP/DPČ
Pracovní doba: 9:00 – 15: 00/ 8-14:00 – záleží na domluvě

Požadavky

- zkušenost z obdobné pozice
- znalost fakturace
- MS Office
- úroveň angličtiny B2
- pečlivost a spolehlivost
- výhodou je znalost němčiny, účetní a daňové problematiky

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží