Vložit inzerát

HR Specialist, Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost v oblasti náboru a baví Vás sociální sítě? Láká Vás práce na personálním oddělením ve významné plzeňské výrobní firmě, kde se mimo pohovorů budete věnovat i personálnímu marketingu? Skvělé! Máme příležitost přesně pro Vás. Aktuálně totiž obsazujeme pozici HR Specialisty v Plzni!

A co Vás čeká a co se naučíte? Pozice bude hlavně o náboru výrobních a administrativních pozic. Bude potřeba trochu té kreativity při vytváření inzerce a hledání zdrojů, kde kandidáty nabírat. Takovým zdrojem budou i sociální sítě, které bude potřeba nějakým způsobem spravovat a prezentovat zde naší společnost. Firma je zahraniční, a tak se tu a tam ani personalista nevyhne komunikaci v angličtině.

Zaujali jsme Vás tímto popisem? Zašlete svůj životopis a dozvíte se víc.

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- zkušenost s vedením pohovorů
- znalost sociálních sítí
- znalost práce v MS Office - oceníme především Excel
- základní komunikativní úroveň anglického jazyka
- pozitivní přístup, nadšení pro práci
- ochota vzdělávat se a učit se novým věcem

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek