Vložit inzerát

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti marketingu? Zvládáš komunikaci v AJ? Láká Tě prostředí úspěšné výrobní společnosti?

Dej nám o sobě vědět!!!

* spolupráce na vytvoření marketingové a komunikační strategie
* tvorba propagačních materiálů společnosti
* úzká spolupráce s oddělením prodeje
* kontrola a řízení webu společnosti - články, zprávy, newslettery
* správa sociálních sítí
* rozvoj korporátní marketingové strategie
* správa a kontrola PR aktivit společnosti

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* praxe alespoň 2 roky na pozici v marketingu, prodeji nebo nákupu
* AJ na úrovni min. B2
* znalost marketingových a komunikačních nástrojů
* výborné komunikační a prezentační dovednosti
* znalosti v oblasti strojírenství

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek