Vložit inzerát

Recepční v advokátní kanceláři, 16:30-22:30 hod.

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Domluvíš se anglicky?
Máš profesionální a příjemné vystupování?
Jsi spolehlivá/ý a máš smysl pro detail?
Pošli nám tedy svůj životopis! :)

Náplň práce:
- vítání návštěv advokátní kanceláře
- objednávání jídla, příprava kávy
- telefonický i osobní kontakt s klienty
- zajišťování letenek a hotelových rezervací
- vedení plánů konferenčních místností
- udržování vzhledu recepce, konferenčních místností i kuchyňky
- provádění kontrol zásob, doplňování zásob
- ad hoc úkoly

Lokalita: Praha 1

Pracovní doba: od 16:30 do 22:30 hodin od pondělí do pátku (na pozici se budete střídat s kolegou, směny se plánují měsíc dopředu)

Požadavky

- velmi dobrá znalost anglického jazyka (B2/C1)
- uživatelská znalost práce na PC
- zájem o dlouhodobou spolupráci, časová flexibilita
- profesionální a příjemné vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 170 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží