Vložit inzerát

ÚČETNÍ S AJ - MZDY - od 45 000 Kč/m.

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho klienta, předního poskytovatele softwaru a služeb ve finančním a obchodním odvětví, hledáme mzdového specialistu pro region EMEA.
Pokud máte zkušenosti se zpracováním mezd, hovoříte anglicky a účtování Vás baví, tak nám neváhejte zaslat svůj životopis!

Náplň práce:
* Zpracování mezd pro jednu nebo více zemí v regionu
* Řešení mzdových problémů zaměstnanců

* Pravidelný reporting a kontroly
* Asistence při mzdových auditech, interních i externích
* Účast na účetní závěrkách
* Aktualizace mzdových záznamů zaměstnanců
* Účast na účetních aktivitách při uzávěrkách na konci roku
* Vedení archivu dle právních požadavků
* Rekonciliace
* Komunikace přímo se zaměstnanci, HR a dalšími týmy

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 8

Požadavky

* Min. bakalářský titul v příbuzném oboru

* 3+ roky praxe v účetnictví
* Znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničím, managerem je cizinec)
* Orientace na detail, pečlivost
* Zkušenosti s audity výhodou (IGAAP, SOX)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek