Vložit inzerát

PLC PROGRAMÁTOR | až 120 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Simatic, TiaPortal a SCADA pro tebe nejsou jen cizí slova?
Miluješ cestování a angličtina ti není cizí?
Chceš být více než dobře mzdově ohodnocený?

Pak tě určitě zaujme tato pozice PLC PROGRAMÁTORA!

Do skvělé party hledáme zkušenějšího člověka s logickým myšlením, kterého baví nové technologie a automatizace a má již zkušenost v daném odvětví.

Na této pozici budeš zodpovědný za:

- Návrh a realizaci projektů průmyslové automatizace
- Programování PLC a SCADA
- Instalaci a zprovoznění programu u klienta v ČR, ale můžeš i do zahraničí
- Zpracování technické dokumentace

Požadavky

- SŠ/VŠ technické vzdělání
- Zkušenost s PLC programováním (SIMATIC S7 nebo ROCKWELL) - PODMÍNKOU
- Znalost SCADA systémů
- Komunikativnější úroveň AJ
- Ochota cestovat do zahraničí

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek