Vložit inzerát

MANAŽER EXPEDICE - AUTO

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se MANAŽER/KA SPEDICE!

Máte zkušenosti v oblasti spedice a kamionové dopravy?

Umíte vést lidi a motivovat je?

Ovládáte AJ nebo NJ na komunikativní úrovni?

Pokud to všechno sedí, čtěte dál!

Co bude Vaší náplní práce?

- Rozvoj spedice na všech pobočkách společnosti
- Přímé řízení 10ti členného týmu speditérů
- Práce v oblasti dopravy a portfolia klientů
- Aktivní spolupráce ve výběrových řízeních a spolupráce se zákaznickým centrem
- Proaktivní vyhledávání nových zákazníků společně s obchodním oddělením
- Přímá odpovědnost za hospodářské výsledky

Požadavky

Co by Vám nemělo chybět?

- praxe na obdobné pozici v oblasti dopravy podmínkou
- aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (min. B1)
- Zkušenosti s mezinárodní spedicí a vedením týmu speditérů
- Schopnost práce s ekonomickými výsledky a kalkulacemi nabídek
- znalost práce na PC

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek