Vložit inzerát

VEDOUCÍ DISPEČINKU l AJ NEBO RJ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se VEDOUCÍ DISPEČINKU!

Máte zkušenosti jako dispečer, orientujete se v oblasti silniční dopravy a máte zkušenosti s vedením týmu?

Ovládáte na komunikativní úrovni ANGLICKÝ nebo RUSKÝ JAZYK?

Pak rozhodně čtěte dál!

Co bude Vaší náplní práce?

- realizace přeprav pro významného zahraničního partnera, komunikace v cizím jazyce
- vedení cca 5-10 členného týmu dispečerů
- organizace práce pro cca 50 vozidel
- stanovování tras pro řidiče – kontrola
- realizace přeprav vlastními vozidly – zadávání přeprav do systému, koordinace nakládek mezi řidiče, řešení nenadálých změn v nakládkách
- kontrola a analýza měsíčních výsledků
- účast na jednáních se zákazníky, aktivní účast na cenových nabídkách

Požadavky

Co by Vám nemělo chybět?

- praxe na obdobné pozici v oblasti dopravy podmínkou
- organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
- odolnost vůči stresu
- samostatnost a zodpovědnost
- flexibilita
- SŠ vzdělání
- aktivní znalost anglického nebo ruského jazyka - denní komunikace
- znalost práce na PC

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek