Vložit inzerát

PROGRAMÁTOR C# | 60 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě programování v C# a .NET? Umíš pracovat s relačními databázemi a SQL? Láká tě programování a vytváření softwaru pro řídící systémy v průmyslovém sektoru?

Naše společnost se primárně specializuje na automatizaci technologických procesů v oblastech chemie, farmacie nebo energetiky. Aktuálně rozšiřujeme náš tým v Brně a rádi přijmeme i šikovného absolventa!

Jak bude vypadat Tvá pracovní náplň:

* programování aplikačního softwaru pro řízení výroby, kvality a údržby v průmyslovém sektoru
* implementace a uvádění systémů do provozu
* analýza a návrhy dílčích modulů systému
* vytváření projektové a uživatelské dokumentace
* úzká spolupráce se zaměstnanci koncových zákazníků

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání v IT oboru
* znalost programovací platformy .NET (např. Win Forms, ASP.NET) a jazyka C#
* zkušenost s návrhy relačních databází a SQL
* znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni pro komunikaci se zahraničními kolegy
* řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek