Vložit inzerát

MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT - Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás cestovat, komunikovat s lidmi a hlavně dělat práci, která má smysl? Chcete být v týmu, který znamená obchod, ale zároveň péči o zdraví?

Potom hledáme právě Vás na pozici medicínského reprezentanta pro světoznámou a uznávanou společnost.

Co je náplní této pozice?
* Dosahování prodejních cílů v rámci přiděleného území
* Propagace produktů společnosti na osobních nebo online schůzkách
* Prezentace produktů na odborných seminářích, přednáškách, apod.
* Budování vztahů s klienty
* Analýza konkurentů v rámci přiděleného území
* Vyhodnocování dosažených cílů a reporting

Nástup: listopad/prosinec 2022
Fixní mzda + kvartální odměny dle splnění cílů
Region Praha + okolí

Požadavky

Jaké jsou požadavky na pozici?
* Vzdělání ideálně zdravotnického, přírodovědného nebo pedagogického směru velkou výhodou
* Předchozí farmaceutické a obchodní zkušenosti
* Schopnost a ochota komunikovat a prezentovat
* Obchodní duch s organizačními dovednostmi
* Znalost angličtiny výhodou
* Aktivní řidič s řidičským průkazem skupiny B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek