Vložit inzerát

ELEKTRO PROJEKTANT | AŽ 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti v systému Eplan a vyhlášku 50?
Nevadí ti různorodá práce a jsi komunikativní i v AJ?

Pak neváhej a ozvi se nám na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO

Menší tým profesionálů v oblasti automatizace rozšiřuje svůj tým v rámci německé společnosti s 30ti letou tradicí. Tví zákazníci budou v automobilovém, plastikářském a gumárenském průmyslu.

Co by Vás zhruba čekalo na této pozici:

- Projektování systémů automatizace
- Vyhotovení elektro dokumentace
- Tvorba kusovníků a projektování jejich součástí
- Komunikace se zákazníky při technických jednáních
- Podpora koncepce celkového uspořádání zařízení
- Spolupráce s německou centrálou

Požadavky

- Elektrotechnické vzdělání
- Znalost projektování v Eplan nebo Autocadu
- Osvojené příslušné normy (elektro, strojní bezpečnost, atd.)
- Praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
- Dobrá znalost německého či anglického jazyka (zaškolení v centrále, spolupráce s mezinárodním týmem)
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek