Vložit inzerát

Key User pro Teamcenter | automotive

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pojď se stát důležitou součástí vývojového týmu daného PLM do dílčích úseků firmy!

U nás používáme jeden z nejrozšířenějších PLM systémů - Teamcenter od Siemensu. Tvé primární působení bude v divizi Auto, která zastřešuje spolupráci s prémiovými zákazníky jako např. Mercedes, Porsche, Audi či BMW.

Co by Tě u nás ještě čekalo:

- Role Key Usera pro PLM systém Teamcenter
- Úzká spolupráce a komunikace s odbornými úseky
- Standardní podpora aktivních uživatelů
- Role hlavní kontaktní osoby pro přidělenou skupinu uživatelů
-Vývoj analýza a optimalizace současných procesů včetně jejich verifikace v testovacím prostředí TC
- Kooperace s ostatními Key Usery a klíčovými uživateli TC v rámci celé divize Auto
- Příprava a aktualizace školicích materiálů na Help Desk a školení nových uživatelů
- Správa CAD dat Siemens NX, CatiaV 5 SolidWorks

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického zaměření, ideálně informatika
- Výborná znalost angličtiny (němčina velkou výhodou)
- Praktické zkušenosti s Teamcenter PODMÍNKOU!
- Zkušenosti se SW jako Catia, NX, SolidWorks
- Řidičský průkaz B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek