Vložit inzerát

Vedoucí týmu průmyslové automatizace

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání technického směru a umíš vést tým lidí? Jestli ano, tak neváhej a ozvi se nám.
Hledáme schopného člověka na pozici Vedoucího týmu průmyslové automatizace.

Dostaneš se k nápojovému průmyslu, včetně velkých pivovarů!

Budeš zodpovědný za:
- Spolupráce na montáži zařízení
- Vedení a organizace externí elektro-montážní skupiny (po zaučení)
- Zajištění potřebného materiálu pro zakázku
- Konfigurace měřicích přístrojů, frekvenčních měničů, atp.
- Kooperace s programátorem řídicího systému
- Komunikace s týmem, dodavateli i zákazníky

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Platná vyhláška č. 50
- Schopnost vést tým lidí, ale nebát se přiložit ruku k dílu
- Znalost projektové dokumentace
- Znalost řídicích systémů a prvků MaR VÝHODOU
- Schopnost týmové práce
- Aktivní řidič a ochota cestovat v rámci ČR

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek