Vložit inzerát

FAKTURANT/KA s AJ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní firmu hledáme FAKTURANTY, kteří budou komunikovat s obchodními partnery v Čechách i v zahraničí a budou mít na starosti zpracování došlých faktur v SAP.

Čeká na Vás příjemné moderní prostředí v centru Českých Budějovic, možnost práce z domova a spousta dalších benefitů.

Důležitá je pro nás praxe nebo vzdělání v oboru financí, komunikativní znalost angličtiny a týmový duch.

Pošlete nám svůj životopis nebo si o více informací zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky

Hledáme lidi s otevřenou hlavou, kteří nám zapadnou do týmu. Táhneme za jeden provaz, proto chceme pracovat v dobré atmosféře!

- Neobjedeš se však bez diplomu, či praxe z ekonomie, financi, účetnictví.
- Nutná je také znalost angličtiny – jak jinak v mezinárodní firmě. Úroveň B2 je proto naprostý must have.
- Velkým plusem je znalost němčiny, francouzštiny, či italštiny, kterou určitě u náš zúročíš.
- Chceme vidět tvoje nadšení pro práci s čísly, řešení problémů, ale i týmovou spolupráci.

Absolventi jsou samozřejmě vítání!

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 27000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek