Vložit inzerát

VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍ KANCELÁŘE | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Šance pro zkušené konstruktéry! Pro nově vznikající konstrukční kancelář v Českých Budějovicích hledáme člověka, který ji povede. Člověka, který bude vést menší tým konstruktérů.

Potřebujeme člověka, který je v Solidworks jako doma. Potřebujeme člověka, který rozumí jednoúčelovým strojům a nejlépe je i konstruoval. Pokud ne, připravte se na cca 6-12měsíční zaškolení, abyste si svou vedoucí pozici dokázal(a) obhájit.

Náplň práce:
- Vedení a koordinace týmu 3-4 konstruktérů
- Samotná konstrukce (jednoúčelových strojů)
- Komunikace se zákazníky
- Zajištění chodu kanceláře

Pro více informací nám zavolejte (720 748 828), napište (jan.laluch@grafton.cz) nebo odpovězte skrze tento inzerát.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v Solidworks
- Ideálně také znalost konstrukce jednoúčelových strojů
- AJ/NJ výhodou, ne podmínkou

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek