Vložit inzerát

ÚČETNÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

BAVÍ VÁS ČÍSLA? MÁME PRO VÁS TO PRAVÉ OŘECHOVÉ!

Máte už praxi (klidně jen ze školy) ve všeobecném účetnictví a chcete se stát součástí skvěle fungujícího týmu? Pak máme pro vás přesně to, co hledáte.

Do výrobní firmy na Budějovicku totiž hledáme novou posilu do týmu účetních.

Vaše náplň práce se bude odvíjet především od zkušeností a znalostí, které si s sebou už přinesete - určitě se můžete těšit na zpracovávání vydaných i přijatých faktur, případně složitější účetní operace. Budete také pomáhat při přípravách na závěrky a audity, neminou vás ani reporty.

Chcete se dozvědět víc? Rádi vám víc řekneme! Stačí se jen ozvat na 720748828 nebo napsat na jan.laluch@grafton.cz.

Požadavky

- Alespoň střední škola s ekonomickým zaměřením
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Praxe na účetní pozici VÝHODOU, NE PODMÍNKOU
- Dobrá znalost MS Excel

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek