Vložit inzerát

STATIK JUNIOR | ČB | 30 000 Kč

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máš za sebou vysokou školu a nemůžeš najít práci, protože všude chtějí alespoň 10 let praxe?

Tak v tom případě jsi na správném místě! My hledáme šikovného ABSOLVENTA VŠ, který bude dychtit po nových informacích a bude chtít získat praxi v oboru, který vystudoval. Hledáme STATIKA!

Čekat Tě bude velmi důkladné zaškolení a rozvoj tvých teoretických znalostí a jejich převedení do praxe.

Budeš posuzovat statiku budov a konstrukcí a to podle výkresové dokumentace v teple kanceláře, ale i v terénu na různých místech ČR.

Čekat Tě budou služební cesty, jednou až dvakrát v týdnu. Jezdit budeš služebním vozem. Ze začátku Ti bude největší pomocí současný STATIK a čím víc se budeš učit, tím více pak budeš pracovat samostatně.

Pošli nám svůj životopis! Nebo rovnou volej na 724 404 390.

Požadavky

- VŠ ve stavebním oboru
- alespoň teoretické znalosti statiky budov
- středně pokročilá znalost AJ, nebát se mluvit :-)
- ŘP sk. B, časová flexibilita - možnost služebních cest 1-2x v týdnu

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek