Vložit inzerát

SPECIALISTA ODMĚNOVÁNÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do nadnárodní společnoti se sídlem v srdci Českých Budějovic hledáme SPECIALISTU ODMĚŇOVÁNÍ.

Vaším úkolem bude:
- zpracování analýz v oblasti HR - odměňování (mzdy, benefity)
- hodnocení vývoje nákladů na benefity
- zpracování podkladů a analýz pro zavedení nových benefitů a prvků odměňování
- nastavování mzdových tříd (výroba vs. IT vs. administrativa)
- vyhodnocení dopadu zavedených benefitů na produktivitu práce zaměstnanců
- práce s interním mzdovým a personálním systémem, selekce potřebných dat a jejich následná interpretace vedení společnosti
- účast na poradách, často v angličtině
- spolupráce s kolegy napříč celou společností

Požadavky

- zkušenosti se zpracováním analýz v oblasti HR, odměňování a benefitů
- orientace v trendech mzdového a benefitního odměňování
- samostatnost
- velmi dobrá znalost AJ
- znalost sestavování rozpočtů, zkušenosti s controllingovou činností
- dobrá znalost MS Office
- analytické myšlení
- zkušenosti s mzdovým nebo personálním systémem, schopnost tvorby reportů, selekce, analýza a interpretace dat
- zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní firmě velkou výhodou

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek