Vložit inzerát

IT SPECIALISTA | junior

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme IT SPECIALISTU, který se bude soustředit na oblast sítí a připojení koncových uživatelů.

Čekat Vás bude:
- komunikace s IT centry zahraničních poboček společnosti, komunikace v AJ
- spolupráce na mezinárodních projektech
- řešení problémů v oblasti IT infrastruktury a připojení
- identifikace slabých míst zavedené infrastruktury, návrhy na zlepšení

Pracovat budete v týmu s dalšími 6 kolegy. Vaše práce bude ale převážně samostatná.

Tato pozice je vhodná i pro šikovné ABSOLVENTY středních nebo vysokých škol, kteří mají všeobecný přehled o problematice sítí a rádi by nastartovali svou kariéru.

Požadavky

- Vzdělání v oboru IT nebo relevantní praxe alespoň 1-2 roky
- Znalost síťových prvků (firewall, routery, switche, VPN apod.)
- Velmi dobrá znalost AJ
- Samostatnost

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek