Vložit inzerát

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost z oblasti kvality dodavatelské nebo zákaznické? Dokážete se domluvit anglickým nebo německým jazykem?

Zkuste nám poslat svůj profil, možná jste to právě Vy, koho hledáme!

Pracovní náplň Inženýra dodavatelské kvality:
- Vystavuje reklamace na neshodné dodavatelské díly na základě podnětů z OEM, výroby a vstupní kontroly
- Vede reklamační řízení s dodavateli
- Kontroluje a sleduje účinnost nápravných opatření od dodavatelů
- Provádí vzorkování dodavatelských dílů
- Připravuje kontrolní plány pro nakupované díly
- Uskutečňuje audity u dodavatelů
- Realizuje hodnocení dodavatelů a je přímou součástí jejich rozvoje

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Znalost základních nástrojů kvality - 8D report, PPAP
- Komunikativní AJ nebo NJ slovem i písmem
- Zkušenost s prováděním procesních auditů
- Znalost IATF 16949, VDA 2, VDA 6.3 a VDA 6.5

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek