Vložit inzerát

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Vaše síla je komunikovat s lidmi a snažíte se každý den objevit něco nového?

Chcete pracovat z domova?

Pracujte pro novou značku na českém trhu....pracujte pro lídra v oblasti distribuce zážitkových a dárkových poukazů!

Co budete dělat?

- Analýza trhu skupin produktů, tvorba sortimentu, zlepšování, vývoj
- Vývoj nových produktů, formování jejich strategie uvedení na trh
- Hledání, výběr, vyjednávání a uzavírání smluv s novými partnery
- Navazovat a udržovat vztahy s partnery
- Analýza prodejních výsledků
- Zahájení opatření na podporu prodeje

Požadavky

Kdo jste?
- Máte min. SŠ vzdělání
- Zkušenost s oslovováním potenciálních partnerů a uzavírání smluv s nimi
- Angličtina na komunikativní úrovni (management v zahraničí), čeština/slovenština jako rodný jazyk;
- Znalost českého trhu nutností, mít kontakty, vědět, koho oslovit
- ŘP. sk. B a ochotu občas vycestovat i do zahraničí/případně po ČR
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Dobré pracovní dovednosti ve Wordu a Excelu
- Logické myšlení
- Orientaci na výsledek
- Iniciativu, organizaci, vysoký smysl pro odpovědnost
- Aktivní životní styl a pozitivní přístup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek