Vložit inzerát

TECHNIK ELEKTRO | pouze ranní | nástupní bonus 30 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pojďte u nás najít smysluplnou práci v prostředí s nejmodernějším vybavením! :-)

Nabízíme Vám práci v zakázkové výrobě s důrazem na kvalitu a preciznost. U nás budete stavět a testovat zařízení, která pomáhají vědcům z celého světa.

Budete se věnovat především:
- seřízení, nastavení a testování produktů
- řešení případných komplikací v elektronice, softwaru i mechanice
- průběžná kontrola kvality
- optimalizace montážního postupu
- vedení systémové dokumentace

Nástup: ihned nebo po dohodě a přímo do kmene společnosti
Pozice: Elektrotechnik
Lokalita: Brno Slatina
Pracovní doba: ranní směny s flexibilním nastavením pracovní doby

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Požadavky

* vzdělání SŠ – ideálně elektro
* alespoň nárok na vyhlášku 50/§ 5 (případně bohaté zkušenosti z výroby)
* manuální zručnost, systematičnost
* AJ - mírně pokročilá úroveň (technická dokumentace)
* praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek