Vložit inzerát

Manažer údržby a investic - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením týmu údržby a lákala by Vás práce v menší firmě přímo v Plzni?

Vaší nápní práce bude:

- flexibilita na pracovišti
- vést menší team lidí (zámečníci, elektrikáři,..)
- udržení efektivního systému údržby, tak aby byly minimalizovány proluky ve výrobě a náklady na opravy a poruchy
- častá spolupráce na údržbě s kolegy přímo v terénu
- spolupráce na přípravě investic včetně přípravy návrhu rozmístění zařízení a vybavení ve společnosti
- správa budovy firmy
- účast na poradách firmy
- zajištění všech povinných revizí a kontrol zařízení a na budově dle platné legislativy
- podílet se na návrhu a realizaci LEAN managementu a Continuous improvement
- zajistit nákup materiálu pro zajištění činnosti oddělení
- zajistit zvyšování kompetence zaměstnanců oddělení údržby

Požadavky

Požadavky na Vás:

- SŠ/VŠ technického směru (elektro, strojní)
- Vyhláška 50, §7 nebo §8
- Praxe s vedením údržby alespoň 3 roky
- Praxe v oboru strojírenství
- Pokročilá znalost MS OFFICE
- Komunikativní znalost AJ

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek