Vložit inzerát

PRODUKT BUSINESS ANALYTIK | 70 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost s projektovým nebo produktovým managementem? Angličtina je Tvůj denní chléb?

Pro zahraniční společnost, jejíž produktem je unikátní cloudová platforma poskytující efektivní působení investičních společností na trhu podílových fondů, hledáme komunikativní osobnost na pozici PRODUKT BUSINESS ANALYTIKA.

Co bude náplní práce?

* odpovědnost za vývoj produktu od nápadu po dodání
* vytváření akceptačních kritérií
* analýza požadavků a tvorba user stories
* kontrola testovacích případů
* iniciace změn a požadavků
* úzká spolupráce s produktovými manažery, vývojovým a QA týmem
* práce ve SCRUM týmu

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* zkušenost na obdobné pozici (např. produkt manager, projekt manager)
* schopnost dorozumět se v angličtině - denní komunikace se zahraničními kolegy a zákazníky
* výborné komunikační dovednosti
* výhodou je zkušenost s agilní metodikou vývoje

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek