Vložit inzerát

LIFERAY DEVELOPER | možnost full remote

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Nevidíš pojem Liferay poprvé v životě, ba naopak máš zkušenost s prací v jeho prostředí? Baví tě vývoj v Javě a dovedeš se svým okolím bez problému komunikovat v angličtině?

V tom případě jsi tu správně!

Aktuálně hledáme posilu do stávajícího týmu, který pracuje na zákaznických projektech v oblasti digitálních služeb. Náš tým je situovaný v Brně, ale ty můžeš pracovat plně z domu. Touto formou by proběhlo i zaučení.

Jak vypadá náplň práce?

* vývoj algoritmů v Javě, GUI v Reactu, SQL
* návrh API
* práce zejména v prostředí portálového frameworku Liferay

Technologie se kterými pracujeme: Git, Jenkins, Maven, CI/CD Pipelines, Docker, Elasticsearch / ELK Stack a další

Požadavky

* zkušenost s prací v prostředí portálového frameworku Liferay
* znalost Javy, Tomcat a relačních databází
* angličtina na komunikativní úrovni - komunikace se zákazníkem

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek