Vložit inzerát

VEDOUCÍ PROJEKTŮ V AUTOMOTIVE | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Láká vás výzva v podobě projektového managementu v automotive sektoru? Tak nastražte uši a oči!

Hledáme nového samostatného projektového manažera, který může naskočit do rozjetého vlaku v automotive. Budete pracovat pro zavedenou mezinárodní společnost působící na trhu již přes 20 let, a to v moderním, čistém prostředí elektrotechniky.

Co bude vaší pracovní náplní?

- Správa přiděleného portfolia zákazníků
- Koordinace nových produktů od fáze nabídky až po zavedení do sériové výroby
- Kontrola plnění plánů výroby
- Řízení a dělení práce
- Komunikace napříč odděleními (výroba, nákup, vývoj, kvalita, atd.)
- Tvorba a kontrola cenových kalkulací
- Reporting nadřízenému

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- Praxe na pozici projektového manažera nutná
- Zkušenost v automotive sektoru (a obecně strojírenství) velkou výhodou
- Znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 - aktivní komunikace slovem i písmem
- Znalost německého jazyka výhodou
- Orientace v technické dokumentaci
- Znalost SAP výhodou
- Vůle občasně cestovat po Evropě

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek