Vložit inzerát

ELEKTROINŽENÝR - VÝVOJÁŘ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Tak tohle je bomba. Hledáme elektroinženýra, hledáme tvůrčí osobnost. Hledáme člověka, který disponuje precizním matematickým a analytickým myšlením. Hledáme člověka, co je odborně i technicky na výši.

Hledáme člověka na pozici ELEKTROINŽENÝRA - VÝVOJÁŘE!

Budete pracovat s moderními technologii na velmi atraktivních projektech týkajících se vývoje firmware pro jaderná zařízení. Budete vytvářet systémy chránící výzkumné reaktory. Jaké budou další složky vaší práce?

Jakožto elektroinženýr vývojář budete mít na starosti:
- Návrhy číslicových systémů
- Tvorbu schémat a desek plošných spojů pro číslicové části systémů
- Tvorbu logických obvodů realizovaných v FPGA
- Realizaci firmware pro číslicové systémy
- Oživování prototypů
- Pájecí práce

Budete mít zakázky do celého světa, tomu se říká prestiž a budování jména! S tím souvisí i možnost cestování, když budete chtít. A to jak na revize a kontroly do výzkumných jaderných reaktorů, tak na zahraniční veletrhy.

Co myslíte, troufnete si na pozici vývojového elektroinženýra? Chcete vyvíjet firmware pro výzkumné jaderné reaktory?

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru elektroniky nebo výpočetní techniky
- Znalost analogové elektroniky nutná
- Znalost fyziky elektrického pole nutná
- Zkušenosti s programovacím jazykem C
- Povědomí o logických obvodech a činnosti číslicových procesorů na obvodové úrovni
- AJ není nutná, pokud máte zkušenosti!

Co je dále výhodou, ale nikoliv podmínkou?

- C# nebo C++
- Velmi dobré matematické a analytické myšlení
- Znalost teorie elektromagnetického pole pro řešení problémů s integritou číslicových signálů a EMC problémů
- Znalost jazyka VHDL
- Znalost ModelSim
- Znalost PAAC (návrhy desek plošných spojů)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek