Vložit inzerát

KONSTRUKTÉR | JEDNOÚČELOVÉ STROJE

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený konstruktér a zvládneš kompletní navržení jednoúčelového stroje dle požadavků zákazníka? Chceš mít možnost vidět svou práci uvedenou do provozu? A máš ambice podílet se na nastavování procesů konstrukce?

Pojď pracovat do rostoucí české firmy se sídlem v blízkosti centra Brna.

Co Tě u nás čeká?

- Řízení konstrukčních prací a projektů na uceleném typu výrobku od jeho návrhu až po zavedení do výroby.
- Navrhování a konstrukce jednoúčelových strojů/ popř. jednotlivých dílů.
- Modifikace 3D dat a výkresů.
- Zpracování podkladů pro technické podmínky.
- Ověřování a aplikace nových technologických prvků.
- Podílení se na testování.
- Provádění technických výpočtů, analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky.
- Tvorba technických návodů.
- Modernizace výrobního zařízení.

Požadavky

- SŠ technického zaměření
- praxe na obdobné pozici ve strojírenské společnosti
- zkušenost s konstrukcí strojů
- AJ - B2 (komunikace se zákazníkem)
- Znalost softwaru na modelování 3D dat a tvorbu 2D výkresů

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek