Vložit inzerát

TECHNOLOG s CNC PROGRAMOVÁNÍM| Brno

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Působíte již nějaký ten pátek ve strojírenství a zajímá Vás zakázková výroba? Máte zkušenosti na pozici TECHNOLOGA a k tomu ovládáte CNC PROGRAMOVÁNÍ? Domluvíte se anglicky? Třikrát ano? Třikrát hurá, tady své zkušenosti uplatníte!

Co bude Vaším denním chlebem?
*tvorba výrobní technologie nových zakázek vč. programů a volby nástrojů
*programování CNC strojů Mazak, Mazatrol, Fanuc
*příprava nabídkových kalkulací
*příprava technické dokumentace
*spolupráce s kolegy v rámci zprovoznění nových strojů a technologií
*aktivní zlepšování současných technologií
*případná komunikace se zákazníky ohledně technických požadavků
*práce na 1 SMĚNU

Požadavky

Co se Vám bude hodit?
*VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru strojírenství
*praxe na podobné pozici
*zkušenost se zakázkovou výrobou
*zkušenost s programy pro víceosá frézovací a soustružnická centra
*schopnost číst výkresovou dokumentaci
*zkušenost s přípravou/aplikací technologických postupů
*zkušenost s realizací změn výrobních procesů či jejich optimalizací
*znalost programování v Mazatrol CAM a na stroji Mazak
*AJ na komunikativní úrovni
*znalost CAD/CAM inventoru být nemusí, ale bude se taky hodit!

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek