Vložit inzerát

Projektant elektrických zařízení

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš uplatnit své znalosti v oblasti elektrotechniky? Láká tě možnost stát se projektantem elektrických zařízení? Máš zkušenost s prací se systémy CAD?

Zní to super že? Tak nám pošli svůj životopis!

Rádi dáme šanci i čerstvým absolventům!

Jsme společnost, jejíž hnacím motorem je vývoj a nastavování trendů v oblasti mobility. Působíme nejenom v automotive ale i v dalších oblastech. Jsme připraveni uvítat nového člena na pozici PROJEKTANTA do našeho rozrůstajícího se týmu v Brně.

Co bude tvořit Tvou pracovní náplň:

* zpracování výkresové dokumentace v CAD systému (EPLAN)
* tvorba schémat a kusovníků pro testování rotačních strojů
* tvorba zařízení na základě preferencí zákazníka
* uvolnění elektro dokumentace do výroby
* technický dozor v průběhu nabídky, elektro výroby, kontroly a uvádění do provozu
* spolupráce s konstruktérem, programátorem testovacího SW i výrobou
* spolupráce s akreditovanou zkušebnou elektrických strojů
* zajištění změnového řízení elektro dokumentace
* přímý kontakt se zákazníky, případně občasné služební cesty v rámci ČR i EU

Požadavky

* alespoň SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky nebo měření a regulace
* způsobilost dle vyhlášky 50/78 Sb. §6
* znalost práce se systémy CAD - výhodou bude pokud ovládáš EPLAN
* praxe v projektování elektrotechniky v oblasti technologických zařízení
* znalost angličtiny alespoň na úrovni B1 - schopnost přečíst si technické noty nebo e-mail v AJ

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek