Vložit inzerát

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Nakupujete rád/a? Co takhle operativní nákup ve výrobní společnosti? Denní využití německého jazyka, nové kanceláře, láká Vás to?

Do nově vybudovaných kanceláří hledáme kolegu/kolegyni na pozici OPERATIVNÍHO NÁKUPČÍHO:
* Práce v SAPU
* Komunikace s dodavateli, koordinace cen, tvorba smluv
* Reportování vedení
* Zpracování administrativy (faktury a další)

* Místo výkonu práce je v Brně. Počítejte však s 2-3 měsíčním zaučením v Třebíči. Pokud Vám nevadí ze začátku dojíždět, po zaučení Vám to vynahradíme možností práce i z domu.

Zaujala Vás pracovní příležitost? Zašlete nám Váš životopis a přidejte se k nám! :)

Požadavky

* SŠ/VŠ ekonomického zaměření
* NJ na úrovni B2 nutností!
* Znalost SAPU nutností!
* Zkušenosti na obdobné pozici

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek