Vložit inzerát

SAP KONZULTANT | modul BI-IN

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

V SAP modulu Billing-Invoicing jste jako ryba ve vodě? Tak to čtěte dál!

Zajímavá pracovní nabídka pro SAP KONZULTANTY.

Co by Vás čekalo?
- Budete se podílet na rozvoji prodejního a informačního systému (SAP ISU).
- Stanete se konzultantem a analytikem pro modul BI-IN.
- Budete mít možnost podílet se na IT projektech týkajících se změnových požadavků ve vztahu k zákaznickému informačnímu systému.
- Zlepšovací opatření budete implementovat na principu E2E.
- Budete tvořit zadávací dokumentaci pro IT oddělení a interpretovat požadavky uživatelů.

Pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na číslo 724 404 390.

Požadavky

- Vzdělání technického nebo ekonomického směru
- Zkušenosti se SAP, konkrétně modulem BI-IN
- Komunikativní znalost AJ
- Alespoň základní zkušenosti s programovacím jazykem ABAP
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek