Vložit inzerát

PŘÍPRAVÁŘ/KA - ROZPOČTÁŘ/KA| IČO i HPP

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme STABILNÍ kandidáty, kteří znají své KVALITY a ví, že jim bije srdce pro ČÍSLA!

Nechcete být pouhým vyplňovačem/čkou tabulek?
Máte v hlavě celou genezi projektu?
Jste analytický typ se zkušeností ve stavebnictví?

Buďte vtaženi do projektů již od počátku spolupráce jako PŘÍPRAVÁŘ/KA - ROZPOČTÁŘ/KA!

Čeká Vás:

* příprava a tvorba rozpočtů v oblasti pozemních staveb (bytová a komerční výstavba)
* zpracování tendrů/rozpočtů od A až do Z
* vedení výběrových řízení na subdodavatele a jejich následné vyhodnocování

Pracujte ve firmě, kde Vaše slovo bude mít váhu!

Požadavky

* Zkušenosti se zpracováním rozpočtů
* Zkušenost z realizační či stavební firmy výhodou
* Analytický typ
* Příprava a vyhodnocování tendrů na nejvhodnějšího dodavatele
* Kreativita a samostatnost
* Zkušenosti s programem Callida výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek