Vložit inzerát

FULLSTACK PROGRAMÁTOR | Java

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě programování v moderních javascriptových frameworcích, ale i v Javě nebo v Kotlinu? Komunikace v angličtině pro Tebe není překážkou? Umíš plnit úkoly samostatně a přicházet s novým řešením?

Rádi se o Tobě dozvíme víc! Představ se nám!

Hledáme FULLSTACK DEVELOPERA do nově vznikajícího týmu, který bude vytvářet řešení pro podporu lokalizace a centrální správu uživatelů pro naše produkty. Našimi zákazníci jsou zejména zahraniční společnosti v odvětvích jako bankovnictví/pojišťovnictví, maloobchod, průmysl, služby nebo státní instituce.

Co tě u nás čeká?

* vytváření centrální autentizační i autorizační služby
* spouštění lokalizačního GUI a procesu překladů
* programování v TypeScript, Angular, Kotlin, Java, Docker, Kubernetes
* používání technologií jako SpringBoot, GraphQL, Gitlab CI/CD, Keycloak, Liquibase, webservices a další

Požadavky

Co bys měl/a splňovat:
* umíš a baví tě programování v moderních javascriptových frameworcích, ale i v Javě nebo v Kotlinu
* nebojíš se komunikovat v angličtině
* zvládneš pracovat samostatně a nebojíš se vymýšlet nové možnosti

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek