Vložit inzerát

PRODUCT OWNER | zabezpečovací systémy

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Působíš v technickém oboru? Máš praxi v oblasti zabezpečovací techniky a HW? Můžeš se opřít o zkušenosti z vedení projektu?

Nabízíme ti skvělou příležitost pracovat pro českou společnost, která je jedničkou na trhu se zabezpečovacími systémy. Produkty společnosti jsou výsledkem vlastního výzkumu, vývoje a výroby.

Hledáme člověka, který bude mít na starost jeden z produktů společnosti a bude zodpovědný za jeho vývoj.

Co bude náplní práce?

* tvorba funkčních specifikací jednotlivých projektů
* odpovědnost za vývoj a směřování produktu
* správa prioritizovaných back-log požadavků
* spolupráce s vývojovým týmem na tvorbě, analýze a následné specifikaci nových úkolů
* aktivní spolupráce se zákazníkem ohledně specifikace zadání a jeho přípravě pro následný vývoj

Požadavky

* SŠ nebo VŠ technického oboru ideálně se zaměřením na elektrotechniku/elektromechaniku
* praktická znalost v oblasti zabezpečovací techniky, HW a SW
* angličtina pro pasivní využití - čtení manuálů, psaná komunikace
* schopnost komunikace

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek