Vložit inzerát

SW ARCHITEKT | JAVA | 120 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme opravdového machra ve svém oboru! Potřebujeme zkušenosti a přehled o architektuře obecně. A také znalost technologií Java, Kafka a PostgreSQL.

Pro velkou mezinárodní společnost, hledáme novou posilu, která se připojí do jednoho z již fungujících týmů. Aktuálně je spuštěno více než 10 projektů z různých oblastí od CRM, BI, robustních bankovních systémů až po chytré technologie, řešení centrálního energetického trhu nebo řízení satelitních misí.

Co tě na pozici čeká?

* redesign robustního middleware systému, který zpracovává data bookmakerů a přes webová rozhraní nabízí strukturované nabídky koncovým uživatelům přes mobilní klienty
* nahrazení současného řešení vysoce propustnou a dostupnou mikroservisní architekturou, která dopomůže zajistit technickou stabilitu a budoucí rozvoj
* komunikace primárně s interním týmem
* konzultace požadavků a dopadů, návrhy řešení a vytváření backlog změn s prioritami pro realizaci a nasazení
* tvorba funkční specifikace a tasků pro vývojáře
* můžeš se podílet na řízení týmu vývojářů

Budeš pracovat zejména s následujícími technologiemi:

* Java – jednotlivé služby jsou implementovány v Javě s využitím Spring frameworku
* Kafka / RabbitMQ – aktuálně se využívá RabbitMQ s postupným přechodem na Kafku
* PostgreSQL – aktuálně využívaná databáze, bude využívána i nadále
* OpenShift – interní cloud založený na Kubernetes
* Nebo třeba Apache Ignite, ElasticSearch, MongoDB, Hazelcast

Požadavky

* praxe na obdobné pozici
* znalost technologií Java, Spring, Kafka, RabbitMQ a PostgreSQL
* zkušenosti s analýzou požadavků a jejich projednávání
* schopnost popsat a navrhnout řešení
* dorozumět se bez problému v angličtině

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek