Vložit inzerát

SALES REPRESENTATIVE | DIGITAL | až 75 000 kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš mít šanci si svou měsíční výplatu ovlivnit, ale přitom mít jistotu dobrého příjmu?

Jsi v obchodě dravec, který se nespokojí s průměrnými výsledky?

Pracuj pro celosvětového lídra v oblasti vizuální komunikace jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE!

Co Tě na této pozici čeká?

- Péče o stávající klienty z portfolia
- Akvizice nových klientů (i na základě leadu)
- Komunikace s klienty (především s marketingovými odděleními společností) a vyhledávání nejvhodnějších řešení pro ně
- Rozvoj obchodní strategie
- Plnění KPIs

Požadavky

- znalost AJ (nadřízený ze zahraničí)
- Pokročilá znalost MS Office - Excel
- Samostatnost a zodpovědnost
- Silné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
- Správný tah na branku, zdravá soutěživost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek